V prvých dňoch života dieťaťa a pamätá si sám

Článok zdroj: matrac do detskej postieľky

V prvých dňoch života dieťaťa sa spomína sám, moja mama bruško a mala by rukoväť na jej hlavu a Pápeža ako láska priťahuje nohy a zaspí takmer okamžite. Takže, ak dáte dieťa do malého koša, alebo dieťa bassinet, že vám bude pripomínať mu jeho mama, on bude spať. To je jedna z najlepších metód pre deti, dostatočne efektívne v prvých mesiacoch života, ktoré vám umožní si zvykať dieťa do režimu od začiatku.
Kôš pre novorodenca
Spôsob Č. 2, Rock
Obľúbený spôsob, ako Sovietsky mama, môj názor je, že stále funguje, existuje niekoľko možností. Môžete si vybrať vhodné alebo vyskúšať rôzne varianty: na rukoväti, kolísky, detské postieľky, šatka, na fitball.

To je tiež účinný spôsob, ako pre najmenších, to dáva pocit pohodlia a bezpečia. Avšak, pri výbere tejto metódy, je dôležité byť opatrný, – nie, keď hit, alebo čerpá, neúspešne sa presťahoval z jeho rúk na posteľ a všetko, čo – “naša pieseň je dobrá, začni znova”. Dobre a nebude brániť významné fyzikálne vzdelávanie mama
Hojdacia novorodenca
Spôsob Č. 3-Kŕmenie
Jesť, spať: uspokojiť jeden potrebujete, môžete si prepnúť na iný. Tak často, deti zaspia hneď, alebo dokonca počas kŕmenia, hlavne tie mamičky, ktoré sa pri dojčení. Po prvé, novorodencov dať veľa úsilia jesť. Je to pre nich ťažké práce, a oni majú čas, aby si unavený. A po druhé, po dobre jesť a spať. Hlavnou nevýhodou tejto metódy je, dieťa môže Prebudiť, keď sa jeho shift alebo trvať na prsia alebo fľaše.

Ak chcete, aby vaše dieťa spať v noci a rýchlejšie večer zaspal v predposlednom naznačujú, kŕmenie trochu pre underfeeding, a pred hlavným sen, dať jesť jeden je vyplniť. 3-5 dní deti už vyvinutý určitý režim. To je, samozrejme, bude časom meniť, ale hlavné deň a noc spí pomáha odísť prakticky bezo zmeny.
Kŕmenie novorodenca
Metóda # 4 co-spať s mama a otec
Stále viac a viac rodičov sa rozhodli použiť spať s dieťaťom. To nie je prekvapujúce. Je to vhodné pre matky, najmä pri dojčení, a pre dieťa. Veď mama je v bezpečí, a matky tlkot srdca a vôňa je upokojujúci. Táto metóda funguje obzvlášť dobre na nočný spánok a citovo najlepšie pre dieťa. Existuje riziko, že Pápež, myšlienka nemusí páčiť
Co-spacie
Postup Č. 5 Marieli
Matkin hlas dieťa rozoznáva od narodenia, a mesiac a už jej vôňu. To je dôvod, prečo niekto je tak ťažké upokojiť vaše dieťa. Takže, aj keď nie je “hlasom” nemôžeš spievať a len spevy “a-a-a-a-a-a-a”, dieťa sa zaspať pomerne rýchlo. Ak na rozvoj dieťaťa Združenie “marieli = spánku” a pridať niektoré bezpečnostné režimu, úspech bude zaručený.
Viac k tejto téme: detské 3D tapety