Tu prichádzajú teplé a pekné leto

Tu prichádzajú teplé a jemné letné, ktorý dáva dobrú náladu všetkým okolo. V týchto mesiacoch som chcete stráviť najlepšiu dovolenku s deťmi, v blízkosti mora alebo rieku. Vaše dieťatko veľa namepedia, vylezte, získať opálenie a získate veľa príjemných emócií a dojmov. A že rodinná dovolenka bola zábava a bezstarostné, nemali by sme zabudnúť na niektoré pravidlá pobyt detí na slnku.

Aklimatizácia dieťaťa

Deti milujú stability, takže aj malé zmeny v prírodných podmienkach následok značnú záťaž na organizmus dieťaťa. Prímorské dovolenky s deťmi, je vhodné predĺžiť na mesiac, pretože prvý týždeň je venovaný aklimatizácia, a to iba v nasledujúcich dňoch bude mať priaznivý vplyv na organizmus vášho dieťaťa. Pozitívne účinky slnka na tela dieťaťa je nepopierateľný. To nie je len urýchľuje produkciu vitamínu D, ktorý stabilizuje imunitný systém dieťaťa, ale tiež dáva živý emócie baby, ktoré sú tak príjemné na rodičov.

pobyt s 2 s 1 mori s deťmi

Pretože telo dieťaťa nie je plynulý v termoregulačné systému, je často deti môžu byť v pohode vo vode. A kože každé dieťa nevyrába v plnej výške melanínu, ktorý ju chráni pred škodlivé účinky slnečných lúčov, tak popáleniny sú hlavné nebezpečenstvo pre tela dieťaťa. Nižšie vám povedia, ako sa tomu vyhnúť.

Právo dovolenky pri mori s deťmi

V prvý deň na mori neponáhľajte dieťa na pláži, dať seba a dieťa oddýchnuť od cesty. To umožní tela dieťaťa nielen ľahšie pohybovať viac horúce počasie, ale rýchlo sa dostanete pohodlne s novom prostredí. A na pláži dodržiavať určité pravidlá:

• Skúste v prvom dni v blízkosti mora, aby sa tak často, ako je to možné v tieni. To umožní, aby sa telo rýchlejšie sa adaptovať na nové podmienky.
• Používajte opaľovací krém. Popáleniny detská pokožka môže dostať pod strechu, takže niektoré ochrana pre pokožku je jednoducho nutné.
• Aj keď vaše dieťa je dospelý, ešte nie nechať to na pláži alebo vo vode. Rodičovská kontrola nie je závislá od veku dieťaťa.
• Ako často, ako je možné podporovať vaše dieťa pitnej vody, aby sa zabránilo nebezpečným pre svoje telo hydratované.
• Pri kúpaní, nedovoľte, aby vaše dieťa prehltnúť alebo piť vodu, pretože je veľké riziko črevnej infekcie.
• Po kúpaní dieťa oblečenie lepšie nahrádza suché, a telo sa starostlivo umyť v sladkej vode a utrite do sucha, ako aj malé kvapôčky vody sú magnety slnečné lúče, čo spôsobuje popáleniny / poleptanie. A slanej vode, dokonca aj u dospelých spôsobuje podráždenie pokožky.
Sponzoruje: najlacnejšie nábytok pre deti