Prebudiť sa len pred dieťaťom

Ak sa Prebudíte ráno aspoň pol hodiny pred dieťa, počas tejto doby, môžete spravovať až umyť, umývať moje zuby osviežiť a jesť jeho Raňajky v pokoji. Snažím sa robiť v tomto čase, aby sa zasadila stlačte a robiť iné cvičenia. To je veľmi tóny a zopne na celý deň. Okrem toho, pravidelné cvičenie vám pomôže cítiť sa vo výbornej fyzickej kondícii. Môžete cvičenie počas vášho dieťatka nahor. Napríklad, niekedy ja, že keď prechádza okolo. Niektoré cvičenia je to aj zábavné. Sledoval ma, začne šťastne kričať a smeje sa.

Po prvé, samozrejme, bude veľmi ťažké premáhať, aby sa zobudíte skoro, pretože, keď dieťa spí, môžete tiež spať tak dlho, ako je to možné. Ale keď sa to stáva zvykom, budete chápať, ako takýto plán jednoduchšie, ako sa prebúdza v rovnaký čas s dieťaťom. Keď som sa prebudil v rovnakom čase, že často som sa aj podarí umývanie popoludní.

Dodržiavanie deň – ďalšou nevyhnutnou podmienkou pre racionálne plánovanie času. Veľmi užitočné, keď dieťa ide do postele a žerie v približne rovnakom čase. Takže budete vedieť, aký je čas lepšie plánovať vaše podnikanie. Keď dieťa žije v pravidelných intervaloch, a spať, aby ho dole oveľa jednoduchšie. Pre príklad, náš syn používa na zaspať počas (http://banaby.pl) dňa bližšie k hodinu. Teraz a vždy, okolo tohto času, on je pripravený na spánok, stáva sa apatický a začne zívanie. Dať ho do postele, niekedy stačí, aby ho v náručí.

Nezabudnite relaxovať a tráviť čas so svojím manželom. Vyberte položku, napríklad, jeden deň v týždni, keď môj manžel nie ísť do práce, a snažíme sa robiť veci, vopred, na tento deň si nemusel variť ani prať, ani čistiť. Strávia spolu ako rodina, ísť do Parku na prechádzku, návštevu priateľov. Dobre, ak môžete mať dieťa, aspoň na deň, babičky a stráviť deň spolu.

Prijať akúkoľvek pomoc.

(http://banaby.cz)
Prijať pomoc od priateľov a príbuzných. Nie je potrebné ramenný všetkých starostí a stará sa len o seba. Čoskoro sa to môže viesť (banaby.sk) k hromadeniu únava, podráždenie, hnev a nenávisť na celý svet. Nie je potrebné ani pre vás, ani manžela, ani vaše dieťa. Ak svojich blízkych ponúka svoju pomoc, aby sme mohli použiť túto. Komunikácia s dieťaťom, aby mohli byť šťastní, a vy – výraznú pomoc a podporu. Nenechajte sa hanbiť požiadať o pomoc, ak niečo nie je hotové. S malým dieťaťom niečo nie je, aby to – úplne prirodzený jav.

Nájdite si čas na seba.

Zvyčajne, môj osobný čas sa začne po tom, čo sme umiestnite dieťa na spanie, na noc. V tomto okamihu, môžete robiť čokoľvek – sledovať film s manželom, piť čaj pri čítaní obľúbenej knihy, starať o seba, doprajte si rôzne kozmetické masky a kúry. Len nechcem zdržiavať príliš dlho, pretože si potrebujú spať, takže ďalší deň sa cítiť oddýchnutí, energický a v dobrej nálade.