Pre mňa to bolo zjavenie

Bola to pre mňa zjavením. Čo je múdrosť! Toľko na výchovu dieťaťa, múdry a priamočiare, takže syn je v bolesti, môj priateľ dal mu možnosť vedieť, ostré A HORÚCE. Teraz, že dieťa sa nebojí, on vie, čo je to, a len pozor na tieto položky. Zatiaľ čo moja dcéra je len strach z tohto dôvodu som sa ústne povedal, “To je ostrý a HORÚCO,” a skryl tieto objekty od jej dcéra, čím sa naznačuje, že je to “nebezpečné a strašidelné”.

Na mňa ako vedro ľadovej vody nalial. Rýchlo si uvedomil svoju chybu, ozbrojené s ihlou a železa, išla som až do jej dcéra. Dokazuje, ostré a HORÚCE, začal vysvetľovať, že tieto predmety musia byť opatrní, ale nebojte sa. Ostré môžete ublížiť, horúce je dostať spálil. Demonštrácia dcéra to páčilo a tak sa začala pýtať: “Zobraziť viac”. Som demonštroval, znova a znova, až kým si uvedomila, čo je AKÚTNA a čo je HORÚCE.

Je potrebné poznamenať, že deti na učenie si vyžaduje veľa opakovaní. Napríklad, na otázku “Prečo sú kaluže?”, Som počuť 20 krát, a trpezlivo vysvetlil. Takže neočakávam, že rozprávanie dieťaťa o význame pozor, ste sa už naučili všetko.

Tému veľmi dobre a VEĽMI som sa začala rozvíjať každý deň. Prešli sme sa okolo domu, a spýtal som sa dcéry: “Ako si myslíte, že máme AKÚTNY a kde je HORÚCA?”

Na ulici bolo zameranie: “Pozrite sa, je to vážne”.

V skutočnosti, dieťa vzdelávania má stať druh hry. Takže môžete hrať akúkoľvek situáciu, je to účinné.

Učiť dieťa bezpečnostné pravidlá, prostredníctvom hrať.

Čo najskôr naučiť svoje dieťa na tvrdia, že ich celé meno a priezvisko, pretože môžete stratiť aj v obchode. V Nemecku, rodičov dať dieťa poznámku na jeho údajov vo vrecku. Teda, polícia môže okamžite identifikovať a kontaktovať rodičov.

Vysvetliť na svoje dieťa, že nie je možné otvoriť dvere, aby cudzinci, kto boli predložené. Ak niekto vytrvalo žiada, učiť vaše dieťa kričať nahlas, priťahuje pozornosť, čím strašiť votrelcov.

Hrali sme túto scénu. Som “zlá teta” a chcem sa dostať do bytu. Dcéra bola uzatvorená v inej miestnosti, a snažil som sa k lákať ju von, presvedčil ma, hovorí, že som priateľa svojej matky. Tým, čo naozaj potrebujú jej niečo dať. Matka potrebuje pomoc, atď. Na konci, dcéra začala kričať nahlas POLÍCIE a búchanie sám na dvere. Naučte sa všetko, čo vás užitočné prostredníctvom hry.

Napíšte všetky potrebné telefónne čísla polície, požiar, ambulancie, telefónne čísla príbuzných, visieť na viditeľnom mieste.

Vysvetliť, že normálne dospelí by nemali žiadať dieťaťa o pomoc, na ktoré chcete ísť do jeho bytu, alebo sa dostať do auta. Ak hovoríte, že potrebujú rýchlo uniknúť.

Vo Všeobecnosti, učiť vaše dieťa utiecť, vysvetliť že to nie je zbabelosť, je to všetko o sebazáchovy.

Naučte sa požiadať o pomoc. Dieťa sa nebojí kričať nahlas, a voliteľne pretrvávala.

Autor: Poľský obchod s dywany dla dzieci a rovnaký obchod pre kielientów Slovensko – detská postieľka a Ceska Republika – multifunkční kolébka