Gago nie rozciąga się Boko

Fernando Gago z rzędu w ciągu 30 lat ma nie tak znamienitą historię w Europie, ale byłoby jeszcze po ponad trzech lat, aby oderwać się od rodzica bioder Juniors i jeszcze raz spróbować szczęścia we Włoszech.


Zainteresowanie nim jest, aby jego były trener AS Roma Vincenzo Montella, który obecnie trenerzy AC Milan …

Były pomocnik Realu Madryt z Montell spełnione tylko jesienią Unibet zakłady 2011 roku, ale teraz wydaje 42letý políčil jazdy. Powodem jest przede wszystkim o tym, że Gage pozostaje zaledwie sześć miesięcy kontrakt z Boko Juniors, a następnie stać się wolnym agentem.

Całe Buenos Aires Dlatego, choć z Gage na dłuższy okres czasu jest rozszerzenie współpracy wszystkich obecnych dyskusji jednak okazać się dziwne. Zdobywca Pucharu Świata w ciągu 20 lat w 2005 roku w ciągu ostatnich dwóch lat przeszedł dwie dłuższych pobytów w szpitalu ze ścięgnem Achillesa, ale podobno nie chce zaakceptować ofertę kontraktu, który będzie zapłacić mu pochodzić od liczby meczów.

Gagův agenta zamiast Bay przedstawiony kontr-ofertę, która wymaga 35% wyższe wynagrodzenie podstawowe, więc poważnie zagrożona, że ​​strony zgadzają i AC Milan dostanie zielone światło. Innym wariantem magazynu Olé reprezentuje również Chiny, gdzie podobno na stole Gagův pilotowany przez dwóch bezimiennych klubów.