Dobří byli Baranka

V naší hře převažovaly negativa. Velmi nevýrazně hrál Zdeno Chára, který byl ve druhém gólu Slovinců. Prohru bral těžce, v mixzóně prohodil jen pár vět s anglicky mluvícími novináři. “Těžko říct, fortuna 300 bez rizika co je špatné v našem týmu. Větší část duelu byla vyrovnaná, tedy do rychlých dvou branek soupeře. Musíme si utvářet více šancí v útoku, “řekl kapitán našeho týmu zámořským médiím. Dobří byli Baranka a Jurčo Nejlepším z našich obránců byl Ivan Baranka, který sám zabránil dvěma velkým šancím Slovinska.


Ale ani jeho výkon nestačil.

“Viděl jsem, jak hráli Slovinci proti Rusům, kde hráli výborně. Nepodcenili jsme je, ale bohužel byly ve všech situacích o krok blíž, “uvedl bek Omsku. Premiérovým gólem v reprezentaci se prezentoval Tomáš Jurčo. “Určitě bych i pět takových gólů vyměnil za výhru. Nechci se na nic vymlouvat, musíme hrát lépe. Nic jiného nám nezbývá než se lépe připravit na Rusy.

“Kopecký odstoupil v první třetině Slovenský tým možná ztratil dalšího útočníka, protože už v první třetině odstoupil Tomáš Kopecký. Útočníka Floridy nešetrným zákrokem do hlavy odstavil obránce soupeře Kovačevič. “Takové zákroky řeší disciplinární komise, ale nám to už nepomůže. Tomáš nedohrál a zda Kovačevič dostane distanc, je již mimo nás, “řekl Vůjtek. Poslední zápas ve skupině hrají Slováci v neděli o 13. 30 proti domácímu Rusku. Matka lyžaře Martina Johnsruda Sundbyho očekává od svého syna jen vítězství. Foto: SITA / AP ČERVENÁ POĽANA.

Martina Johnsruda Sundbyho, který skončil na 13. místě v pátečním běhu na lyžích na 15 km klasickou technikou na zimních olympijských hrách v Soči, zkritizovala v přenosu norské televize DBTV jeho matka Gro Johnsrudová Langsletová. Vedoucí fortuna celková nabídka muž pořadí Světového poháru běžců na lyžích byl největší norskou medailovou nadějí bonus fortuna ve zmíněné disciplíně, ale za vítězným Švýcarem Dariem Cologna zaostal o více než minutu.