Dítě roste a vyvíjí velmi rychle

Dítě roste a vyvíjí velmi rychle. V věku už se naučil válcované a self-držet hlavu, může chybět hračky. Každý den se naučí něco nového. Čas letí bez povšimnutí a brzy se váš málo bude schopen provádět mnoho akcí, ale v jejich rozvoji jí potřebovat vaši pomoc.

Pro toho, aby učit dítě držet hlavu, denně dítě na bříško, hrát si s ním. On sám se bude snažit zvednout hlavu a krk, a pak na horní část býka je vidět všude kolem. Brzy mu bude potřebovat sílu a flexibilitu, aby se učili sami, sedět a pohybovat .

Při přípravě dítěte na zvládnutí sedu dětské lékaři radí také dávat ho na bříško a hračky přitahují jeho pozornost od shora. Takže on se učí pohybovat hlavou a krkem. Pohybující se hračku, se platnost dotyčné dítě se otočit hlavu v horizontální a vertikální rovině. Dost posílení hlavu a krk, je připraven k tomu, aby přesně sednout.

Naučit dítě roll je možné pomocí jednoduché chrastítka, vytváří zvuk boku od hlavy dítěte. S cílem zjistit, co se děje bude se muset otočit hlavou a krkem. Dost , dítě sám začne otáčet po hlavě a horní části trupu. Brzy je schopen se sám otočit. Pro toho, aby dítě je schopen hrát, potřebuje dostatek prostoru.

Pro toho, aby učit ujít, je třeba zastrčit ho zpět na matraci, a nad ní umístit zavěšené hračky, které se budou chtít chytit. Tato hra rozvíjí vizuální-motorové koordinaci a drobné motorických. A ještě je to velmi zábavné.

Užitečná dovednost pro dítě bude schopnost udržet předmět v ruce. Rodiče mohou pomoci svému rychleji zvládnout dovednost uchopení. Na dítě musí být hodně jasných a krásných hraček, které bude přitahovat jeho pozornost. Hračky je třeba vybírat s ohledem na to, že malý průzkumník bude chtít vyzkoušet hračky na chuť. K tomu je dělení hraček podle věkové kategorie. Nejlepší je koupit malému dítěti celá hračky, které on není schopen zpracovat. Všechny drobné předměty, které by mohl spolknout musí být bezpečně uložena.

Potřebujete pomoci dítěti naučit stát. Uplynulo jen pár měsíců od okamžiku narození začne se snažit vstát, ale pro to, že mu musíte připravit, zpevňovat nohy. To lze provést dítě rukama a dát mu příležitost, lehce stavět na nohy, když stál na kolenou u maminky nebo u tatínka. Samozřejmě, to nelze nazvat walking, ale dítě se bude cítit mnohem jistější ve vzpřímené poloze a je schopen vyvinout potřebné svaly. Lze zakoupit speciální “”, na dveře nebo připnul na pohybující se platformě, aby se dítě mohlo samostatně vypracovat příslušné dovednosti.
Článek podporovaný: Zde si koupit nábytek pro děti Banaby.cz