Čo škorica dobré pre chudnutie.

Čo je škorica prospešné vlastnosti, bol prerokovaný v jednom z našich článkov. Ak by sme zvážiť použitie tohto korenia na chudnutie, mali by ste zdôrazniť nasledujúce:

chudnutie s karinakarina má priaznivý účinok na fungovanie čriev a podporuje vylučovanie toxínov.
Aktívna zložka polyfenolov, ktorá je súčasťou korenia napodobňuje inzulínu a aktivuje receptory, že to vnímajú. To dáva škorica schopnosť znižovať cukor, nadmerná akumulácia, ktoré sú často príčinou kíl navyše, a účinné vstrebávanie glukózy. Mimochodom, táto vlastnosť je užitočná nielen, ktorí chcú schudnúť, ale aj diabetik prostrediu.
Korenie má mierne diuretické a laxatívny účinok.
Škorica má schopnosť znižovať chuť do jedla a zvyšuje metabolizmus.

Škorica použiť na chudnutie

V prvom rade, by som chcel upozorniť, že škorica nie je všeliek, preto kombinovať jej spotrebu s jedlom pečiva, čokolády, pizze, sušienky, chipsy a iné “nezdravé”, najmä v neobmedzenom množstve, je nepravdepodobné, že by niekto bude môcť schudnúť. Tento toaletný by sa mali brať len ako pomocný nástroj v boji proti nadváhe. Áno, určite škorica má pozitívny vplyv, a to môže byť vidieť z mnohých pozitívnych recenzií, však, to bude naozaj pekné a výrazné, ak použitie korenie bude sprevádzať fyzickej aktivity a primeranej stravy. Dobre, leží na gauči s palicou klobása a škorica roll – je možné schudnúť.

Ak chcete spustiť proces redukcie hmotnosti – treba jesť denne, pol lyžičky korenia. Ale samo o sebe, škorica má veľmi príjemnú chuť. Preto je najlepšie použiť ako korenie pre rôzne žiaduce, diétne pokrmy. Napríklad, obvyklé večere môžu byť nahradené časť ovsené vločky, tvaroh alebo pečené jablká so škoricou. Na korenitosť perfektne hodí rôzne nápoje. Zvážiť niektoré recepty podrobnejšie:

škorica v chechi škorice na chudnutie. Ak ste ustarostení moja váha, pravdepodobne ste počuli, že to pomáha znížiť a zelený čaj, ale v kombinácii s škorica, účinok je oveľa výraznejšie. Pripraviť liter nesladeného zeleného čaju na obvyklé recept. Pridať pol čaju lyžičku korenia a dve polievkové lyžice čerstvej citrónovej šťavy. Ak nápoj má mierne ochladí, ak si želáte, môžete osladiť ho s malým množstvom medu. Výsledný čaj piť po celý deň.
Káva so škoricou. Táto kombinácia môže byť nazývaný klasickú. Tieto dva výrobky dokonale dopĺňajú sa navzájom, a to nielen z hľadiska arómu a chuť, ale aj o účinkoch na telo. Káva, ako je škorica, dobre aktivuje metabolizmus, podporuje rýchlejšie chudnutie, korenie znižuje stimulačný účinok kofeínu. Na prípravu nápojov, jednoducho pridajte štipku pri varení kávy, ale prosím, upustiť od pridania cukru.
Koktail so škoricou. V miske naplnený mixéra, miesto polovicu očistené hrušky, sto gramov nízkotučné mlieko, a dvadsať gramov kondenzovaného mlieka, lyžica citrónovej šťavy a štvrť lyžičky škorice. Potom zmiešajte všetky zložky. Tento koktail môže byť skvelý snack. Mimochodom, môžete variť to nie je len hrušky, ale aj s iným ovocím.

Referencie: jak účinně zhubnout a bočné werjsa slovenský – účinné tabletky na chudnutie